Elise Robertson

Elise Robertson

Elise, 1998 yılında Colorado Eyalet Üniversitesi'nden (İnsan Anatomisi ve Nörofizyolojisi) ve Londra'daki Kraliyet Veteriner Koleji'nden (2003) yuksek derece ile mezun oldu. 2008 yılında Avustralya ve Yeni Zelanda Koleji Bilim Adamları Koleji'ne ve Feline Pratikte Amerikan Kuruluna Sertifikalı üye oldu. İngiltere nin guneydogu bolgesinde, peripatetik tıbbı ve endoskopi / endocerrahi sevk servisi (köpek & kedi) uzerine 125'den fazla uygulamasi olan bir servis işletmektedir. Ayrıca, Tayland, Singapur, Malezya, Tayvan da dahil olmak üzere Güneydoğu Asya'daki ülkelerde her üç ayda bir sevk kliniklerini ve CPD etkinliklerini yürütmektedir. Birleşik Krallık, Fransa, Almanya, İtalya ve Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan tanınmış insan ve veterinerlik akademik kurumlarından tıbbi endoskopi ve 'anahtar deliği' ameliyatı için resmi eğitim almistir.

Halen klinik çalışma, öğretim / ders verme ve yayıncılık, endoskopi ve endocerrahi konularında ve yayıncılık arasında zaman ayirmaktadir. Kendisi ISFM'nin Avrupa Baskan Mentoru, Feline Tıbbında Sydney

Uzaktan Eğitim, ESAVS (İleri Veterinerlik Çalışmaları Yüksek Okulu Avrupa Endosurgery Üniversitesi) nde konu uzmani, Veteriner Endoskopi Eğitimi Merkezi'nde (CE Endoskopi ve Endocerrahi) Colorado Eyalet Üniversitesinde yardimci öğretim görevlisi ve Chulalongkorn Üniversitesi, Veteriner Fakültesi, Bangkok'ta konuk öğretim gorevlisidir. Hem lisans hem de yüksek lisans öğrencileri için, küresel düzeyde kedi sağlığı uzerine pratikler vermek ve endoskopi / endocerrahi uzerine eğitim sunmak için özel bir tutkusu vardir. Roma'daki Bambino Gesu Çocuk Hastanesi / Avrupa Endoskopi Eğitim Merkezi'ndeki meslektaşları ile birlikte calisarak, yenidoğan / çocuk hekimliği tıbbında yaygın olarak kullanılan girişimsel endoskopik tekniklerini ve bu yöntemlerin tıbbi sağlık sınırları içinde nasıl tercüme edilebileceğini ve enaz zararli seçeneklerin veteriner hastaları için nasil uygulanabilecegini ogrenmektedir.


BİLİMSEL PROGRAM

1.GÜN
14:15-15:00
B SALON
FELİNE ENDOSKOPİ
1.GÜN
15:00-15:45
B SALON
FELİNE ENDOSKOPİ
;

Cormep - Kongre Organizasyon Şirketi
 
 

Adres

Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. Akın Sitesi 1.Blok No:6 Kat:2 D:5 34349 Beşiktaş - Istanbul - TURKEY