Ateş Barut

Ateş Barut

Lise eğitimini İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi’nde tamamladı. 1998 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden mezun oldu. 2004 yılında Ankara Üniversitesi Cerrahi Anabilim Dalı’nda gerçekleştirdiği doktora eğitimini bitirerek “Veteriner Hekim Doktor” ünvanını aldı. Veteriner cerrahinin değişik branşlarında birçok makalesi yayınlanan doktor Ates Barut hem ülkemizde hem de yurt dışında bir çok kongrede sunumlar gerçekleştirdi. 2016 yılında Romanya ulusal kongresi AMVAC ve 2018 yılında Bulgaristan ulusal kongresi BASAV’da davetli konuşmacı olarak bulubdu ve tüm nöroloji sunumlarını gerçekleştirerek ülkemizi temsil etti. Ulusal Veteriner Cerrahi Kongresi’nde bir kez “En iyi poster sunumu”, KHVHD yıllık kongresinde iki kez “En iyi oral sunum” ödülüne layık görüldü. 2017 yılında VOTDER “veteriner ortopedi ve travmatoloji derneği” tarafından verilen “En başarılı genç bilim insanı” ödülünü kazandı. Veteriner Hekim Dr. Ateş Barut mesleki çalışmaları ile İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi tarafından verilen “Kristal Martı” ödülüne 2018 yılında layık görüldü.

Kendi mesleki gelişimi kadar veteriner hekimliği mesleğinde hizmet kalitesinin yükseltilmesine de önem veren Dr. Barut sadece bilgi ve tecrübelerini paylaşmak amacı ile “Kalça Displazisinde Tüm Doğrular Tüm Yanlışlar”, “Klinisyen Gözü ile Diz” ve “Klinik Nöroloji”eğitimleri düzenledi ve ülkemizde yüzlerce veteriner hekime ulaştı. Avrupa Veteriner Nöroloji Derneği ve Koleji aktif üyesi olan Dr.Barut “klinik nöroloji” eğitimini Romanya, Bulgaristan, İsveç ve Arnavutluk gibi ülkelerde yabancı meslektaşlarımızın katılımı ile de gerçekleştirerek alanındaki uluslararası bilinirliğini arttırdı.

Mesleki çalışmalarına devam ederken bir taraftan da yazarlık kariyerinde ilerlemeye çalışan Doktor Ateş Barut’un ilk romanı “Neşter” de 2018 yılında yayınlanarak piyasaya çıktı ve okurları ile buluştu.


BİLİMSEL PROGRAM

1.GÜN
11:15-12:00
A SALON
PNEUMOLOJİ
1.GÜN
12:00-12:45
A SALON
PNEUMOLOJİ
1.GÜN
14:15-15:00
A SALON
PNEUMOLOJİ
;

Cormep - Kongre Organizasyon Şirketi
 
 

Adres

Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. Akın Sitesi 1.Blok No:6 Kat:2 D:5 34349 Beşiktaş - Istanbul - TURKEY