Davide De Lorenzi

Davide De Lorenzi

Davide De Lorenzi, 1988 yılında Bologna Üniversitesi Veterinerlik bolumunden ustun bir derece ile mezun oldu. Dört yıl sonra, Pisa Üniversitesi Veteriner Fakültesi Klinik Tıp ve Patoloji bolumunde uzman olarak eğitimini tamamladı. Ya tek yazar ya da ortak yazar olarak, italyanca ve uluslararasi dergiler tarafindan yayinlanmis, tani sitolojisi, cerrahi ve endoskopi konulari hakkinda ellinin uzerinde yazilar yazdi ve düzenli olarak uluslararası veterinerlik kongrelerinde bu konularda ders verdi.

Baker ve Lumsden'in “Köpek ve Kedi Sitolojisi Renk Atlası” adlı metninin İtalyanca versiyonunu ve Cowell, Tyler ve DeNicola'nın “Köpek ve Kedi'nin Tanısal Sitolojisi ve Hematolojisi” 3. edisyonunun İtalyanca versiyonunu çevirdi ve düzenledi. Raskin ve Mayer'in “Canin ve Feline Sitolojisi Atlası” metninin son baskısı olan “Merkezi Sinir Sistemi Sitolojisi” başlıklı yazının yazarıdır. Su anda uluslararası pazarda İngilizce’ye tercüme edilen köpek ve kedilerin solunum hastalıkları üzerine bir kitap yayınlamıştır.

2005 yılında Davide, Avrupa Veteriner Klinik Patoloji Koleji'nde diplomatik statüsünü kazanmış ve 2010 yılında Perugia Üniversitesi, Veterinerlik Fakültesi’nde standart bronchoalveolar yıkamasi üzerine bir çalışma hakkında doktora tezini sunmustur. O, Pisa ve Parma Veteriner Hekimlik Fakültelerinde yarı zamanlı sözleşmeli, ve Onkoloji ve Dahiliye derslerinden ortaklaşa sorumlu olan bir universite ogretim gorevlisidir.

Şu an kendisi İtalya'nın Bologna kentinde “I Portoni Rossi” Veteriner Hastanesi Girişimsel Pulmonoloji ve ENT Tıp ve Cerrahi Bölümunde, Başkan olarak görev yapmaktadır.


BİLİMSEL PROGRAM

1.GÜN
11:15-12:00
A SALON
PNEUMOLOJİ
1.GÜN
12:00-12:45
A SALON
PNEUMOLOJİ
1.GÜN
14:15-15:00
A SALON
PNEUMOLOJİ
;

Cormep - Kongre Organizasyon Şirketi
 
 

Adres

Gayrettepe Mah. Yıldız Posta Cad. Akın Sitesi 1.Blok No:6 Kat:2 D:5 34349 Beşiktaş - Istanbul - TURKEY